Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Dzierzkówek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Niecała

Jedlnia-Letnisko(Nowy Dzierzkówek + 20 km)

2 390 000 zł246 m² 9 715,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Przestronny dom w urokliwym miejscu, wybudowany w wysokim standardzie, umeblowany, gotowy do wprowadzenia- czeka na nowego właściciela. Leśne ścieżki, plaża, molo, trasy rowerowe- tu czas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sadków

Sadków(Nowy Dzierzkówek + 18 km)

219 070 zł1 153 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Sadków, gmina Jedlnia-Letnisko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o wymiarach 27 44 m, położona w miejscowości Sadków, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom(Nowy Dzierzkówek + 21 km)

365 000 zł44,44 m² 8 213,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stylowe dwa pokoje 44,44m, w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie po remoncie generalnym, kompleksowo wyposażone. Znajdujące się na drugim piętrze bloku, przy ulicy Kusocińskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Południe,Radom(Nowy Dzierzkówek + 21 km)

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne, gustowne mieszkanie - gotowe do zamieszkania od zaraz! Zapraszam do obejrzenia na żywo - to mieszkanie naprawdę robi świetne wrażenie. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój Radom

Radom(Nowy Dzierzkówek + 21 km)

850 zł18 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój 2 osobowy w domu w zabudowie szeregowej usytuowany w Radomiu, plac Stare Miasto, śródmiescie. Pokój o powierzchni ok 18m2, umeblowany. Do wspólnej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Nowy Kawęczyn

Nowy Kawęczyn(Nowy Dzierzkówek + 24 km)

190 000 zł20 080 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Rapackiego

Gołębiów II,Radom(Nowy Dzierzkówek + 21 km)

680 000 zł73,52 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament: -powierzchnia 73,52 m kw. -trzecie piętro, -blok trzypiętrowy Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dzierzkówek

Nowy Dzierzkówek,mazowieckie

280 000 zł124 m² 2 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom pod Skaryszewem, duża ładnie zagospodarowana działka Nieruchomość położona jest w miejscowości Dzierzkówek Nowy, w odległości 6 km od Skaryszewa w cichej spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom(Nowy Dzierzkówek + 21 km)

235 000 zł35 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. XV-lecia. Lokal znajduje się jest na IV piętrze. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Okna pcv w dobrym stanie. Ciepła woda.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij